Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با دو خانواده شهید در اراک دیدار کرد

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی عصر امروز با دو خانواده شهید در شهر اراک دیدار کرد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: ملت ما عزت و شرف امروز خود را مرهون خون پاک شهدا و ایثارگرانی است که با مجاهدت ها و پایمردی با جان خود از انقلاب و میهن اسلامی دفاع کردند.

وی افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن همه و به ویژه مسئولان دارند.

حسن بیگی با تأکید بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، گفت: شهدا درس های بزرگ و فراموش نشدنی به ما دادند که هیچگاه از ذهن ملت شهید پرورمان خارج نخواهد شد.

سرپرست استانداری مرکزی با خانواده معظم شهیدان سرافراز محسن و ابوالفضل جودکی متولدین شهر اراک که به ترتیب در سال های 63 و 61 در جبهه های شرق دجله و رقابیه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند، دیدار نمود، این دو شهید گرانقدر با عضویت در بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عازم جبهه های حق علیه باطل شدند.

شهید ابوالفضل جودکی در سال 63 در عملیات شرق دجله مفقودالأثر شد که پس از 11 سال در سال 74 پس از تفحص به خاک وطن انتقال یافت.

حسن بیگی همچنین با خانواده معظم شهیدان سرافراز علی و حسن جودکی به ترتیب متولد 1341 و 1342 که در سال های 1360 و 1362 در جبهه های نبرد با دشمن به درجه شهادت نایل شدند نیز دیدار کرد.

شهید علی جودکی پس از استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عازم جبهه شد و شهید والامقام حسن جودکی نیز در عملیات خیبر جزیره مجنون مفقودالأثر و در سال 1375 پس از تفحص به آغوش میهن بازگشت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها