Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با دو خانواده شهید در اراک دیدار کرد

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی عصر امروز با دو خانواده شهید در شهر اراک دیدار کرد.

سرپرست استانداری استان مرکزی اظهار کرد: خانواده های معظم شهدا پدران و مادران معنوی ملت ایران هستند و رسیدگی به مشکلات آن ها وظیفه همه اقشار است.

حسنبیگی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده های شهدا فرصت مناسبی برای ادای احترام به فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین صبر و بردباری خانواده شهدا در برابر مشکلات روز است.

سرپرست استانداری مرکزی با خانواده شهید  محمد جعفر قاسمی که در 27 اردیبهشت ماه سال 1346 در شهر اراک متولد شد و در سال 1362 به عنوان بسیجی به منطقه جنوب کشور اعزام و در 29 بهمن ماه سال 1364 در عملیات والفجر هشت در منطقه فاو مفقود الاثر گردید و در 13 تیرماه سال 1374 پیکر پاکش شناسایی و پس از بازگشت به اراک در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد دیدار کرد و با اهدای لوح از مادر این شهید بزرگوار تجلیل نمود.

همچنین شکرالله حسن بیگی با مادر شهیدان محمد و حبیب الله صفری نیز دیدار و با اهدا لوح تقدیر از صبر و استقامت مادر این دو شهید تجلیل کرد.

شهید محمد صفری در سال 1341 در اراک متولد شد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و در سال 1360 به جبهه جنوب کشور اعزام شد.
وی در 25 بهمن ماه سال 1363 در عملیات بدر در منطقه شرق رود دجله به درجه رفیع شهادت نایل آمد. 
شهید حبیب الله صفری نیز در سال 1333 در شهر اراک متولد شد و در سال 1359 به عضویت سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی درآمد و در پنج نوبت به مناطق مختلف عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور اعزام شد.

وی در 16 آبان ماه سال 1363 در عملیات والفجر چهار مفقود الأثر شد و در 19 خرداد ماه سال 1373 پیکر پاکش شناسایی و به شهر اراک برگردانده شده و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

گفتنی است در این دیدار مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، مدیر کل روابط عمومی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها