Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با خانواده یک شهید در ساوه دیدار کرد

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی صبح امروز همزمان با ایام الله دهه فجر با خانواده شهید محمود دشتستانی در شهرستان ساوه دیدار کرد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی در جریان دیدار با خانواده شهید دشتستانی، اظهار کرد: اکثر مدیران از خانواده شهدا هستند و امروز خود را کارگزار نظامی می دانند که برآمده و بیمه شده خون شهدا است.

وی با بیان اینکه دیدار مسئولان با خانواده‌های معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمتگزاری در بین مسئولان می شود،افزود: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و استفاده از نظرات و دیدگاه های آنها  را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

در این دیدار پدر و برادر شهید دشتستانی خاطراتی را از این شهید نقل کردند و در پایان سرپرست استانداری مرکزی با اهدای لوح از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل کرد.

شهید محمود دشتستانی در اول فروردین 1340  متولد شد و در 29 آبان 1362 در عملیات والفجر در منطقه غرب کشور به شهادت رسید.

گفتنی است سرپرست استانداری مرکزی با ورود به شهرستان ساوه مورد استقبال فرماندار و مسئولین محلی قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد، وی همچنین ضمن زیارت آستان مقدس امامزاده سید علی‌اصغر(ع) از نوادگان امام محمدباقر(ع) بر مزار مرحوم حسین اسلامی نماینده فقید شهرستان های ساوه و زرندیه حضور یافت و یاد و خاطره وی را گرامی داشت.

در این دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مشاور و مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار شهرستان ساوه و جمعی از مدیران استان نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها