Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با خانواده دو شهید در شهرستان محلات دیدار کرد

حسن بیگی ضمن حضور در گلزار شهدای محلات سفلی به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با خانواده معظم شهیدان حسین و اسدالله آقاگلی دیدار نمود.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان آقاگلی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و تجلیل از آنان وظیفه‌ای همگانی است.

وی بیان کرد: دیدار مسئولان با خانواده‌های معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمتگزاری در بین مسئولان شده و توفیق خدمت‌رسانی به مردم با دعای شهدا و خانواده‌های معظم آنان بیشتر می‌شود.

سرپرست استانداری مرکزی در سفرهای شهرستانی ایام الله دهه فجر حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام والای شهیدان و دیدار با خانواده شهدا را از برنامه های مهم و اولویت دارعنوان کرد.

سرپرست استانداری مرکزی با خانواده شهیدان حسین و اسدالله آقاگلی دیدار کرد و با اهدای لوح از خانواده معظم این شهیدان تجلیل کرد.

شهید حسین آقاگلی در سال 1357 توسط رژیم پهلوی و در تهران به شهادت رسید، شهید اسدالله آقاگلی نیز در سال 1350  متولد شد و در سال 1373 در پادگان شهید محلاتی در اثر انفجار مواد منفجره به شهادت رسید.

گفتنی است سرپرست استانداری مرکزی در بدو ورود به شهرستان محلات مورد استقبال فرماندار و مسئولین محلی قرار گرفت.

شایان ذکر است در این مراسم سلیمی نماینده مردم شهرستان های آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل روابط عمومی استانداری، مدیر کل تبلیغات اسلامی، فرماندار شهرستان محلات و جمعی از مدیران حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها