Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی از شیرخوارگاه شایستگان اراک بازدید کرد

حسن بیگی عصر امروز همزمان با ایام فاطمیه از شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شایستگان شهر اراک بازدید کرد و با اهدای گل و هدایایی از کودکان و نوزادان آن دلجویی نمود.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی دیدار و رسیدگی به افراد تحت پوشش بهزیستی را از اولویت های مهم استانداری بر شمرد و گفت: خدمات کارکنان اداره کل بهزیستی قابل تقدیر است و آنها  با روحیه بالا به  محرومان خدمت می کنند که این کارشان دارای اجر زیادی است.

سرپرست استانداری مرکزی در بازدید از شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شایستگان شهر اراک، تصریح کرد: نگهداری از این کودکان یک کار خداپسندانه و خیرخواهانه است و فراتر از امور عادی اداری است و یک کار حاکمیتی و فوق العاده حساس و ظریف است لذا همکاران بهزیستی باید با دقت و تعهد خاصی از آنها مراقبت و نگهداری کنند که الحمدالله تا کنون اینگونه بوده است.

گفتنی است  در این بازدید مدیر کل روابط عمومی استانداری، مدیر کل بهزیستی استان و مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) نیز حضور داشتند و  حسن بیگی ضمن گفت و گو با مربیان شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شایستگان شهر اراک، مدتی را با کودکان آن سپری کرد و به سخنان کودکانه و شعرهای آنان گوش فرا داد.

 یادآور می گردد 19 کودک از شیرخواره تا پنج ساله در شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شایستگان شهر اراک نگهداری می شوند و تمامی خدمات حمایتی شامل نگهداری، پرستاری، پزشکی و آموزشی به کودکان آن ارائه می شود.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها