Portal_background_image

استاندار مركزي: خانواده شهدا صاحبان انقلاب اسلامي هستند

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهید رضا یحیایی در اراک، گفت: خانواده های معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند بنابراین تکریم این عزیزان باید در جامعه نهادینه شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: آحاد مردم به خصوص جوانان و نوجوانان باید بدانند که در دوران دفاع مقدس والدین شهدا با چه صبر و فداکاری منحصر به فردی فرزندان خود را به جبهه ها می فرستادند تا از کیان ایران زمین دفاع کنند.          

وی اظهار کرد:رسیدگی به امور خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران سرافراز وظیفه ای است که تمام مسوولان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.        

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی افزود: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف از برکت خون پاک شهدا و ایثار و بردباری خانواده های آنان است.     

پدیر شهید یحیایی نیز در این دیدار خاطراتی از فرزند شهیدش را بیان کرد و گفت: آن شهید دانشجوی رشته مهندسی برق بوده است ولی با شوق فراوان راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل شد.

مادر شهید یحیایی نیز که یک موسسه خیریه با عنوان خمسه طیبه را در اراک اداره می کنند، حفظ کارگاه خیاطی که 300 زن بی سرپرست و بدسرپرست در آن مشغول به فعالیت هستند و مالکیت این کارگاه به نام اداره کل امور اقتصاد و دارایی است را از استاندار مرکزی خواستار شدند.

استاندار مرکزی نیز با تاکید براهمیت امور خیریه گفت: موضوع ساختمان خیریه خمسه طیبه را در نشستی با حضور مدیران مربوطه بررسی خواهد کرد. 

در این دیدار مدیر کل حوزه استاندار، مشاور استاندار مرکزی در امور ایثارگران ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اراک حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها