Portal_background_image

حضور استاندار مرکزی در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان

مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی و جمعی از مردم متدین شهر اراک در  مسجد حاج آقاصابر این شهر برگزار شد.

در این مراسم که استاندار مرکزی و اجتماع بزرگ مردم متدین و روزه دار شهر اراک  حضور داشتند با  قرائت دعای جوشن کبیر توسط مداحان اهل بیت ، خواندن قرآن و گرفتن قرآن به سر، دومین شب قدر همزمان با شب شهادت حضرت علی(ع) را شب زنده داری و عزاداری کردند.

در این مراسم حاج آقا صابری تولیت مسجد حاج آقا صابر سخنرانی کرد و بر توجه به مسائل مذهبی و فرهنگی بالاخص استفاده صحیح از تکنولوژی و فضای مجازی و توجه به نیازها و مطالبات جوانان تاکید نمود.

وی ضمن دفاع از تیم مذاکره کننده  هسته ای برای آنها بعنوان سرداران دیپلماسی آرزوی موفقیت و از تلاش آنها تقدیر کرد.

حاج آقا صابری همچنین از اقدامات دولت تدبیر و امید  بویژه  اقدامات و فعالیت های  انجام شده در حوزه سلامت و کاهش هزینه ها  و قیمت داروهای بیماران خاص و حمایت از بیماران کم درآمد تشکر کرد.

در این مراسم معنوی اجتماع مردم متدین شهر اراک به نحوی بود که علاوه بر مسجد و حیاط مسجد خیابان شهید بهشتی تا میدان شهدا و از میدان هفت تیر تا انتهای خیابان شهید بهشتی و کوچه های اطراف آن جمعیت حضور داشت.

یادآور می گردد مراسم شب قدر در سراسر استان مرکزی با حضور با شکوه مردم برگزار شد و در شهر اراک نیز مصلای بیت المقدس و گلزار شهدای این شهر از جمله مکانهایی بودند که این مراسم با حضور و شکوه خاصی برگزار گردید.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها