Portal_background_image

جلسه شورای آموزش و پرورش استان به ریاست استاندار مرکزی برگزار شد

مقیمی عصر امروز در دویست و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سرمایه‌گذاری افزون‌تر در بخش آموزش و پرورش، آینده‌ای بهتر را برای کشور رقم خواهد زد.

مقیمی استاندار مرکزی آینده کشور را در گرو فعالیت‌های مجموعه آموزش و پرورش دانسته و اظهار کرد: توسعه، پیشرفت و رسیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران در گرو فعالیت‌های معلمین، آموزگاران، اساتید در مدارس، دبیرستان‌ها و دانشگاه‌هاست.

وی ضمن تأکید بر نقش معلمین در تربیت دانش‌آموزان، گفت: هر اندازه فعالیت‌های آموزش و پرورش افزایش یابد و سرمایه‌گذاری‌ها در این بخش افزون شود قطعاً می‌توان به آینده‌ای بهتر امیدوار بود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش استان مرکزی همیشه در موعد مقرر برگزار و تصمیمات خوبی در این شورا گرفته شده است.

مقیمی درحاشیه این جلسه با اشاره به اینکه بعنوان معاون و قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی منصوب شده است، اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که در آخرین جلسه‌ای که در استانداری استان مرکزی با عنوان شورای آموزش و پروش برگزار گردید، تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی گفت: امیدواریم در وزارت کشور همواره در خدمت مردم شریف کشور باشیم و با انجام وظیفه‌ای که بر عهده ماست بتوانیم دین خود را نسبت به کشور ادا کنیم.

مقیمی با بیان اینکه استان مرکزی استان زادگاهم است و به آن علاقه بسیاری دارم، از حضور خود در مدت زمان خدمتش در این استان ابراز رضایت کرد.

استاندار مرکزی افزود: خداوند را شاکرم که این توفیق را به من داد که به مردم خوب استان خودم خدمت کنم.

مقیمی ضمن تشکر و قدردانی از مردم استان عنوان کرد: مردم نیز در طول این مدت همکاری‌های بسیار خوبی با دولت داشتند.

وی گفت: مردم استان نه تنها مرد کار و تلاش هستند بلکه حضور همیشه در صحنه این مردم در میادین مختلف همواره نشان از علاقه‌مندی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

استاندار مرکزی همچنین از علما، اندیشمندان، استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان، کارگران، مدیران کارخانجات، اصناف، بازاریان، کشاورزان و اهالی رسانه نیز قدردانی کرد.

وی در پایان با بیان اینکه امیدواریم در این مدت توانسته باشیم در حد اختیارات به وظایف خود عمل کرده باشیم، خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی که در استان صورت پذیرفت با نقصان و کمبودهایی مواجه بود که مردم خوب استان خواهند بخشید.

گفتنی است درخواست کمک مالی 50 میلیون تومانی جهت احداث و راه‌اندازی پنج کانون در پنج منطقه بزرگ استان از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان بعنوان دستور جلسه مطرح شد و طرح راه‌اندازی و تجهیز مرکز سنجش ناهنجاری های اسکلتی مهمترین مصوبه این نشست بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها