Portal_background_image

تاکید معاون استاندار بر بهبود وضعیت نمازخانه راههای مواصلاتی استان

صبح دیروز معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در جلسه کارگروه بررسی وضعیت فضاهای اقامه نماز در راههای مواصلاتی استان که در محل استانداری برگزار شد،گفت:در راستای ارتقاء جایگاه فریضه نماز،می بایست وضعیت نمازخانه های راههای مواصلاتی استان بهبود یابند.

صفری افزود:استان مرکزی به لحاظ فرهنگی جایگاه خاصی در سطح کشور دارد،برهمین اساس لازم است درخصوص رسیدگی به امور فرهنگی و مذهبی مردم بالاخص در بحث نماز اهتمام ویژه ای صورت پذیرد.

معاون استاندار با تاکید بر رسیدگی و نظافت نمازخانه های بین راهی برای ایام عید افزود:یک تیم کارشناسی جهت بازدید از این اماکن پیش بینی شده که گزارش وضعیت نمازخانه ها را جهت رفع مسائل و مشکلات به کارگروه ارائه خواهند داد.

ایشان در پایان با اشاره به جایگاه کارگروه بررسی وضعیت فضاهای اقامه نماز در راههای مواصلاتی استان که در راستای اجرای دستورالعمل شورای اقامه نماز ایجاد شد،گفت:در این جلسه مصوبات مختلفی برای دستگاههای ذیربط از جمله اداره کل راه و شهرسازی استان،شهرداری ها،اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان و ... داشته ایم که انشاءالله با اجرای آنها شاهد ارتقاء این اماکن در سطح مطلوبی باشیم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها