Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی همایش گرامیداشت روز پرستار برگزار شد

با حضور حسن بیگی همایش گرامیداشت روز پرستار در محل فرهنگسرای شهر برگزار شد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: حضرت زینب(س) به خاطر حضور پررنگ در روز عاشورا و پرستاری از حضرت زین العابدین(ع) با ارائه ویژگی های شخصیتی یک بانوی مسلمان در صحنه های حساس جامعه بهترین الگوی پرستاران هستند.

وی بیان کرد: پرستاران بدون كم ترين ترديدي، رسالت خطيري را بر عهده دارند، رسالتي كه جنبه ي حياتي دارد و از نقش حساس، پر اهميت و پر ظرافت اين قشر زحمت كش و خستگي ناپذير حكايت مي كند.

حسن بیگی ابراز کرد: حرفه پرستاری علاوه بر  بعد علمی و تخصصی دارای بعد معنوي و اخلاقي است كه در اين راستا بردباري و مهرباني و عطوفت و خستگي ناپذيري و استقامت ،برجسته ترين و اصلي ترين واژه هاي ادبيات پرستاري را تشكيل مي دهد و اين امر حرفه پرستاري را به عنوان يكي از ارزشمند ترين مشاغل جوامع بشري معرفي مي كند.

سرپرست استانداری مرکزی تصریح کرد: با توجه به اینکه کادر بیمارستان ها از لحاظ پرستار تکمیل نیست لذا این قشر باید تلاش دو چندانی برای خدمات رسانی به بیماران داشته باشند که امید است بتوانیم مشکلات آنها را مرتفع نمائیم.

حسن بیگی بیان کرد: مشکلاتی که در نظام سلامت وجود دارد و مواردی که در این حوزه مغفول مانده است باید مورد توجه قرار گیرد و برای رفع آنها تلاش شود. 

گفتنی است در این مراسم از تلاش جمعی از پرستاران، بهیاران، هوشبران و کادر اتاق عمل در مراکز درمانی استان مرکزی با لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها