Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی نشست صنعتگران شهرستان زرندیه برگزار شد

 حسن بیگی در نشست صنعتگران شهرستان زرندیه که برای کمک به ساخت زائر سرا در مشهد مقدس، در مجتمع باران این شهرستان برگزار شد،گفت: ساخت این زائر سرا نیازمند مشارکت صنعتگران و سرمایه‌گذاران استانی است.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار كرد: زائر سرای استان ها در مشهد مقدس بنا به دستور و تأكيد مقام معظم رهبري و براي محرومين و مستضعفينی كه براي زيارت امام هشتم به مشهد سفر مي كنند، ساخته می شود.

وی افزود: نظر رهبر معظم انقلاب برای داشتن حداقل یک زائرسرا برای هر استان در شهر مشهد مقدس در قالب اجرای طرح تأسیس بنیاد زائر امام رضا(ع) پیاده می شود.

سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه مشارکت در این کار خیر  باقیات و صالحات به شمار می آید، ابراز کرد: منابع دولتی به تنهایی نمی‌تواند هزینه ساخت این زائر سرا را تامین کند بلکه نیازمند مشارکت صنعتگران و سرمایه‌گذاران استانی است.

حسن‌بیگی تصریح کرد: احداث زائر سرا برای مردم استان مرکزی در کنار حرم رضوی نیازمند عزم استانی و مشارکت همه‌جانبه مسئولان است.

حسن بیگی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی راهکار اساسی کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی است.

وی افزود: حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار توسط دولت نیز زمینه را برای کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی فراهم می کند.

 گفتنی است در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری،  فرماندار شهرستان زرندیه و سروش مدیر عامل بنیاد زائر امام رضا(ع) مطالبی را بیان کردند.
در پایان نیز صنتعگران و تولید کنندگان میزان کمک خود به ساخت این زائر سرا را مشخص کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها