Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی مسائل و مشکلات بخش میلاجرد بررسی شد

با حضور حسن بیگی مسائل و مشکلات بخش میلاجرد شهرستان کمیجان در محل بخشداری میلاجرد مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با تأکید بر اینکه توجه به مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های دولت تدبیر و امید است، اظهار کرد: بخش میلاجرد از مناطق مستعدی است که با برنامه ریزی هدفمند و باروری قابلیت ها به ویژه در حوزه کشاورزی، گردشگری و صنعتی می تواند باعث ایجاد تحول در منطقه شود و به توسعه دست یابد.      

وی بیان کرد: حضور مسئولین در شهرستان ها و بخش ها باعث می شود مشکلات از نزدیک رصد شود و مورد بررسی قرار گیرد و تصمیمات لازم برای رفع آنها اتخاذ گردد.  

وی با اشاره به سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: مسئولان شهرستان کمیجان باید با برنامه راهبردی دقیق و اثرگذار بستر تسریع در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کمیجان را فراهم کنند چرا که تحقق این سیاست ها از راه های مؤثر دستیابی به توسعه پایدار است.   

گفتنی است آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت محور کمیجان به خنداب در سال آتی، نصب 60 تیر روشنایی در نقاط حادثه خیر شهر میلاجرد با همکاری استانداری مرکزی، شرکت توزیع برق و شهرداری میلاجرد با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال، استقرار شعبه کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهر میلاجرد به صورت دو روز در هفته و حفر دو حلقه چاه برای پیشگیری از مهاجرت روستاییان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

در سفر یک روزه سرپرست استانداری مرکزی و هیأت همراه به شهرستان کمیجان عملیات اجرایی مجتمع تفریحی و اقامتی شهر میلاجرد در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع در دوطبقه و زیربنای یک هزار و 500 متر مربع با پیش بینی اعتبار 2 میلیارد تومان از طریق آورده بخش خصوصی و تسهیلات صندوق توسعه روستایی آغاز شد.

یادآور می گردد در این جلسه برخی مدیران استانی و شهرستانی، فرماندار شهرستان کمیجان و امام جمعه شهر میلاجرد حضور داشتند و در ابتدا بخشدار میلاجرد و فرماندار شهرستان کمیجان گزارشی از وضعیت موجود و مسائل و مشکلات مربوطه ارائه کردند، سپس هر یک از مشکلات با حضور مدیر دستگاه مربوطه مورد بررسی  قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

میلاجرد یکی از بخش های مستقل شهرستان کمیجان از توابع استان مرکزی است که 16 هزار و 64 نفر جمعیت دارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها