Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی مراسم گرامیداشت روز ارتش برگزار شد

با حضور حسن بیگی و حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان، مراسم گرامیداشت روز ارتش(29 فروردین ماه) در مرکز آموزش پدافند هوایی حضرت علی اکبر(ع) قرار گاه خاتم الانبیاء برگزار شد.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در این مراسم اظهار کرد: ارتش بزرگترین پشتیبان نظام و نماد ولایتمداری است که با 48 هزار شهید کارنامه درخشانی در حراست از انقلاب و کیان کشور دارد.

وی بیان کرد: جوانان مؤمن، سلحشور و ولایتمدار ارتش درنیروهای دریایی، زمینی و هوایی در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار در برابر متجاوزان ایستادند و رشادت ها و حماسه های به یاد ماندنی خلق کردند.

امام جمعه اراک گفت: ایران اسلامی به برکت وجود نیروهای مسلح به خصوص ارتش، قدرت مطلق منطقه را دارد و ارتش باید با اتکا بر داشته ها و ظرفیت های موجود در خاک پاک کشور، همواره به فکر پیشرفت این نهاد باشد و با ابداعات و اختراعات خود  در زمینه های مختلف جنگی و نظامی را کسب کرده است و جایگاه خود را هر روز در بین قدرت های نظامی دنیا مستحکم تر کند.

وی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران باید با پرورش سلحشوران و جوانمردانی همچون شهیدان صیاد شیرازی و عباس بابایی در راستای حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های امام راحل(ره)، شهدای گرانسنگ و مقام معظم رهبری گام های اساسی بردارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه سخنان خود در خصوص رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران که بهمن ماه سال گذشته در خلیج فارس انجام شد، اظهار کرد: این رزمایش عظیم پاسخ کوبنده ای برای دشمن به همراه داشت و یکبار دیگر همه قدرت های جهان به اقتدار ایران اسلامی پی بردند.

وی خاطرنشان کرد: امروز به دست توانمند جوانان متخصص و با ایمان ارتش برترین تجهیزات نظامی به صورت بومی طراحی می شود، در حالی که در گذشته مجبور بودیم دستمان را به سوی بیگانگان دراز کرده و ناچیزترین سلاح ها را از آن ها خریداری کنیم

آیت الله دری نجف آبادی گفت: ارتشیان سلحشور ایران اسلامی باید به قدرت خود که زیر پرچم ولایت فقیه از نظام و انقلاب دفاع می کنند افتخار کرده چرا که رمز موفقیت و ثبات ارتش در اطاعت محض از معظم له است.

وی با بیان این که ارتش در 29 فروردین ماه بیعتی با امام(ره) را تجدید می کند، خاطرنشان کرد: هر سال در این تاریخ، اقتدار ارتش به نمایش گذاشته می شود تا دشمنان بدانند که قدرت مقابله با جمهوری اسلامی را ندارند.

گفتنی است در این مراسم، مدیر کل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری، فرماندار شهرستان اراک، فرمانده انتظامی استان و برخی از مدیران استانی حضور داشنند.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها