Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی کاوه بررسی شد

با حضور مقیمی صبح امروز مسائل و مشکلات شهرک صنعتی کاوه با محوریت برنامه ریزی به منظور جلوگیری از هدررفت و تأمین آب مورد نیاز صنایع مستقر در این شهرک، بررسی شد.

مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: در استان حدود 500  لیتر آب  به هدر می رود که باید برای جلوگیری از این هدر رفت برنامه ریزی اساسی صورت گیرد.

وی با تاکید بر تأمین آب صنایع،  بیان کرد: اولویت اول تأمین آب شرب است و بعد از آن تأمین آب بخش صنعت و کشاورزی در دستور کار قرار داد.

مقیمی با اشاره به اینکه تأمین آب صنایع بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: درصورتیکه صنایع فعال باشند می توانند زمینه اشتغال را فراهم آورند و مایحتاج زندگی مردم را تأمین نمایند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در شهرهای ساوه و زرندیه باید آب را مدیریت نمائیم و استفاده از روش های نوین آبیاری را جایگزین آبیاری غرقابی کنیم.

وی با بیان اینکه  باید شرایط و زیرساخت ها را برای سرمایه گذار فراهم کنیم، ادامه داد: حفظ سرمایه گذار مانع از تعطیلی صنایع می شود که این امر دارای اهمیت است چرا که صنعتی که تعطیل شود براحتی قابل برگشت نیست.

استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر در شرایط خاصی بسر می بریم که باید از تمام امکانات درست استفاده کنیم و عامل زمان را در نظر داشته باشیم.

مقیمی خاطر نشان کرد: باید به مسائل اقتصادی توجه کافی صورت بگیرد زیرا اگر به این مسائل توجه می شد امروز شرایط بهتری داشتیم.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها