Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی جلسه شورای اداری شهرستان خمین برگزار شد

 باحضور زمانی قمی استاندار مرکزی  عصر امروز جلسه شورای اداری شهرستان خمین با موضوع بررسی مشکلات این شهرستان برگزار شد.

زمانی استاندار مرکزی اظهار کرد: رونق واحدهای صنعتی و تولیدی تعطیل یا نیمه فعال و صیانت از بخش های فعال استان باید جزو اولویت های اصلی مسوولان قرارگیرد.

وی بیان کرد: برخورد صادقانه و پاسخگویی مناسب به مردم، پرهیز از بروکراسی های اداری طولانی و حمایت از سرمایه گذاران از مسوولیت های مهم مدیران است.

استاندار مرکزی با تاکید بر توسعه شرکت های دانش بنیان، گفت: استان مرکزی علاوه بر ویژگیهای فرهنگی، تاریخی و موقعیت خاص جغرافیایی، در بخش اقتصادی از جایگاه مهمی در کشور برخوردار است.

زمانی ابراز کرد: استان مرکزی مهد پرورش علما، فرهیختگان و مصلحان بزرگی در تاریخ ایران اسلامی است و امام خمینی(ره) در حقیقت به عنوان سرآمد تمام مصلحان تاریخ ایران است.

استاندار مرکزی اظهارکرد: امام خمینی(ره) توانست با ایجاد اصلاحات اساسی، ایجاد نظام جمهوری اسلامی، حفظ عزت مردم و احیای اسلام، خدمات بی بدیل و بی نظیری به ملت و حتی جامعه بشری ارایه کند.

وی گفت: نرخ بیکاری بالای 13 درصد شهرستان خمین؛ مسوولان و متولیان اجرایی استان مرکزی را رنج می دهد که باید برای کاهش آن چاره اندیشی شود . 

استاندار مرکزی در  جلسه بررسی مشکلات پروژه های سایپا و آبرسانی به شهرستان خمین نیز با تاکید بر لزوم آماده سازی زیرساخت های این پروژه عظیم از مدیر کل صنعت ، معدن وتجارت استان خواست تا مشکلات و مسائل مرتبط با این پروژه را دسته بندی نموده و مقدمات واگذاری زمین جهت احداث شهرک خصوصی در جوار این پروژه را نیز آماده نماید .

زمانی همچنین از نمایندگان سایپای شهرستان خواست تا جلسات بررسی مشکلات و روند پیشرفت شرکت سایپای خمین به صورت ماهیانه و با حضور ایشان و تعدادی از مسوولان مرتبط در استان وشهرستان در محل سایت پروژه سایپا را برگزار نمایند. 

گفتنی است زمانی استاندار مرکزی در حاشیه حضور خود در شهرستان خمین، با حضور در بیت قدیمی حضرت امام خمینی (ره) ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بلند آن حضرت ، از محل تولد و زندگی حضرت امام و خانواده ایشان و هم چنین قسمت های جدید بیت امام که در جوار این بیت شریف ساخته شده است بازدید نمود.

استاندار مرکزی در ادامه سفر به شهرستان خمین به مناسبت چهارم شعبان مصادف با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز ، با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی محمد مرادی که در سال 65 در منطقه سومار به درجه جانبازی نایل گردیده است دیدار کرد.

زمانی در این دیدار امنیت کشور را مدیون شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: جانبازان و شهدا در تاریخ نظام جمهوری اسلامی می درخشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها