Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی جلسه ستاد درآمد استان برگزار شد

با حضور زمانی استاندار مرکزی صبح امروز جلسه ستاد درآمد استان در محل دفتر ایشان برگزار شد و آمار وصولی و سهمیه درآمدهای استانی و وضعیت عوارض عمومی و آلایندگی استان  مورد بررسی قرار گرفت.

زمانی استاندار مرکزی اظهار کرد: اگر در زمینه وصول و سهمیه درآمدهای استانی در استان مرکزی مشکلاتی از جمله وجود نواقص قانونی و یا مشکلات اجرایی وجود دارد باید منعکس و در زمینه رفع آنها تلاش شود.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان نیز با ارائه آمار وصولی و سهمیه درآمدهای استانی از سال 84 تا 93 ، اظهار کرد: در سال 1393 درصد تحقق وصولی درآمدهای استانی نسبت به سهمیه در نظر گرفته شده 117 درصد بوده که 155 درصد نسبت به سال92 رشد داشته است.

وی همچنین آمار وصولی درآمدهای ملی استان از سال 84 تا 93 را بیان کرد و گفت: در سال 1393 وصولی درآمدهای ملی استان 126 درصد نسبت به سال 92 رشد داشته است.

میرزاخانی جمع کل درآمدهای استانی و ملی استان در سال 93 را 20880222519 هزار ريال عنوان کرد و گفت: این میزان 141 درصد نسبت به سال 92 رشد داشته است.

گفتنی است در ادامه گزارشی از وضعیت عوارض عمومی و آلایندگی استان مرکزی در 12 ماهه سال 93  به تفکیک شهرستان های استان مرکزی ارائه شد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها