Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی برخی از مشکلات دانشگاه علوم پزشکی اراک بررسی شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی صبح امروز در نشستی که در محل استانداری برگزار شد، برخی از مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی اراک مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: سیاست کلان دولت بر بهبود و ارتقای سلامت جامعه به عنوان زیرساخت توسعه پایدار، استوار است و باید از همه ظرفیت ها در گره گشایی و حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان  استفاده شود.

وی با اشاره به اجرای پروژه نوسازی بیمارستان ولیعصر (عج) اراک، بیان کرد: تکمیل این پروژه نیازمند منابع مالی زیادی است که اعتبارات ملی جوابگوی آن نیست لذا برای تامین بخشی از هزینه های نوسازی این بیمارستان فروش خوابگاه حضرت معصومه (س)  شهر اراک در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تغییر کاربری این خوابگاه به تجاری انجام شده است، بیان کرد:شهرداری اراک باید تراکم و سطح اشغال خوابگاه را مشخص کند و شرایط ویژه ای برای زمین این خوابگاه در نظر گرفته شود که به فروش آن کمک کند.

وی درخصوص ساخت سه کلینیک در استان، اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث یک کلینیک در شهرستان ساوه آغاز شده است و یک کلینیک در بیمارستان امیرالمومنین شهر اراک احداث می شود و جانمائی کلینیک دیگر باید توسط فرمانداری شهرستان اراک، دانشگاه علوم پزشکی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مورد بررسی قرار گیرد .

گفتنی است در این نشست دکتر طاهر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک ضمن ارائه گزارش به بیان مسائل و مشکلات پرداخت و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اراک نیز سخنانی را بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها