Portal_background_image

اولین نشست استاندار مرکزی با مدیران ستادی استانداری برگزار شد

 زمانی قمی استاندار مرکزی در اولین نشست خود با مدیران ستادی استانداری که در محل استانداری برگزار شد، گفت: مدیران باید متحد و علاقمند برای رفع مشکلات و جبران کاستی ها در استان تلاش کنند.

زمانی قمی استاندار مرکزی  اظهار کرد: دکتر روحانی دولت را با رشد اقتصادی منفی و خزانه خالی تحویل گرفت درصورتیکه در 8 ساله دولت نهم و دهم درآمد نفتی این دوره برابر با کل دوره فروش نفت بود ، لذا مدیران باید با دلگرمی، بدور از اختلاف، متحد، توانمند و علاقمند برای جبران و عبور از این شرایط سخت و پیچیده تلاش نمایند.

وی بیان کرد: مدیران صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و به مدیریت زمان توجه داشته باشند و در جلسات مسائل و مطالب مربوطه را کوتاه و خلاصه و طبق دستور کار بیان کنند .

استاندار مرکزی گفت: مدیران باید همسو با برنامه های دولت حرکت کنند و مدافع دولت باشند و شرایط را برای جذب و  حفظ سرمایه گذار فراهم کنند چراکه سرمایه گذار با آمار و ارقام قانع نمی شود بلکه بدنبال واقعیات است.

زمانی بیان کرد: اگر بخواهیم  در انتصاب مدیران تغییراتی داشته باشیم این تغییرات با هماهنگی، بدور از افراط و تندروی، با حفظ آبروی افراد و بر اساس مبانی اسلامی، انصاف، عدالت و اعتدال است .

استاندار مرکزی تاکید کرد: مدیریت ارشد استان با تمام وجود در خدمت مردم و بدنبال اجرای سیاستهای دولت یازدهم که بر اساس تدبیر، ایجاد امید و تعادل، تقویت نظام و پیگیری برای حل مشکلات است، می باشد.

زمانی قمی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری تیم مذاکره کننده هسته ای را متدین، شجاع و امانتدار توصیف نمودند که امید است با حمایت های معظم له که در بحث سیاست خارجی و هسته ای بسیار مسلط هستند و وجود رئیس جمهوری ورزیده و وزیری مقتدر تحریم های ظالمانه برچیده شود و شرایط اقتصادی کشور بهبود یابد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها