Portal_background_image

استاندار مرکزی: نوسازی و اصلاح ساختار صنایع از اولویت های مهم استان است

مقیمی صبح امروز در جلسه کارگروه امور اقتصادی استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: نوسازی و اصلاح ساختار صنایع از اولویت های مهم استان است.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی، اظهار کرد: مواد اولیه صنایعی که در استان مرکزی مستقر شده اند از طریق این استان تأمین می شود که می تواند از جمله دلایل سرمایه گذاری در استان به شمار آید.  

وی افزود: با فروش مواد اولیه برخی از کارخانجات از طریق بورس، سرمایه گذاران هزینه های زیادی را متحمل می شوند و سرمایه گذاری در استان کمرنگ تر می شود.

استاندار مرکزی با اشاره به مشکلات صنایع در خصوص بیمه و مالیات، گفت: باید برای رفع این مشکلات تلاش شود و در قسمت هایی که نیاز است قانون اصلاح شود.

مقیمی ابراز کرد: برگزاری جلسات شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی دستاوردهای خوبی برای استان دارد و به رفع مشکلات صنایع نیز کمک شایانی می کند.

در این جلسه سرفصل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان مرکزی به ویژه شهرک صنعتی کاوه مستقر در شهرستان ساوه شامل افزایش تعرفه صادرات، بهره بانکی، فشار بار و شفافیت مالیاتی، قاچاق کالا، بدهی ارزی برخی واحدها، کمبود نیرو ی متخصص و فقدان اداره استاندارد در این شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها