Portal_background_image

استاندار مرکزی: مسئولین استان مشکلات سرمایه گذاران را رصد کنند

مقیمی صبح امروز در جلسه کمیسیون ماده 32 که در محل استانداری برگزار شد، گفت: مسئولین استان باید مسایل، مشکلات و فعالیت های سرمایه گذاران را رصد کنند.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی، اظهار کرد: سرمایه گذاران و کارآفرینان رکن و اساس رونق اقتصادی هستند و مدیران دولت یازدهم باید زمینه فعالیت آنها را فراهم کنند و در جهت رفع مشکلاتشان بکوشند.

وی با اشاره به موارد و پرونده های مطرح شده در این جلسه، بیان کرد: درخصوص مواردی که دارای ایراد و ابهام قانونی هستند ظرف مدت یک ماه  به نحوی که به کیفیت کار لطمه وارد نشود، بررسی لازم صورت گیرد.

استاندار مرکزی افزود: انجام اینکار باعث می شود محدودیت ها و موانع موجود شناسایی و برطرف شود و راه برای انجام سرمایه گذاری در استان هموار گردد.

 گفتنی است در  کمیسیون طرح های غیر کشاورزی استان، 18 فقره پرونده شامل 6 طرح با درخواست قرارداد جدید، 4 طرح جهت مطرح شدن در کارگروه و 8 طرح با درخواست تعدیل و تمدید مورد بررسی قرار گرفت.

این طرح ها در شهرستان های ساوه،خنداب، دلیجان، کمیجان، زرندیه، خمین و اراک بودند که با نظر اعضای کمیسیون مورد بررسی قرار گرفتند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها