Portal_background_image

استاندار مرکزی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد

زمانی قمی استاندار مرکزی با حضور در جمع راهپیمایان شهرستان فراهان، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.

زمانی قمی در حاشیه راهپیمائی روز جهانی قدس اظهار کرد: امیدواریم هر چه زودتر شاهد آزادی قدس و رهایی فلسطین و ختم ستم ها و ظلم در سرزمین اشغالی باشیم.

وی افزود: حضور مردم در این رهپیمائی مقاومت در برابر ظلم و ستم در سرزمین های اشتغالی را تقویت می کند و مردم فلسطین را دلگرم و علی القاعده زرومندان و اصحاب زور و ستم را نا امید می سازد.

استاندار مرکزی و عباس صلاحی نماینده مردم شهرستانهای آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی که در جمع راهپیمایان شهرستان فراهان در راهپیمائی روز جهانی قدس حضور داشتند، پس از این راهپیمایی در نماز جمعه این شهرستان شرکت کردند.

مردم مومن و روزه دار نقاط مختلف استان مرکزی روز جمعه با برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با سایر مسلمانان جهان،  با دردست داشتن دست نوشته هایی با مضمون فلسطین پاره تن اسلام است، قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و حمایت از قدس شریف بر همه مسلمانان لازم است، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زدند.   

اقشار مختلف مردم روزه دار کلانشهر اراک نیز از ساعات اولیه امروز وارد میدان شهدای این شهر شده بودند تا راس ساعت مقرر آیین راهپیمایی را از این میدان به سمت میدان سرداران آغاز کنند.           
پس از تجمع اقشار مختلف مردم اراک در میدان شهدا آیین راهپیمایی در این شهر آغاز شد و سیل جمعیت در حالی که پارچه نوشته هایی با مضامین استکبار ستیزی با خود حمل می کردند با مشتهای گره کرده و با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از پل خیبر وارد خیابان محسنی و مسیر اصلی راهپیمایی شدند.

مردم مومن و انقلابی کلانشهر اراک که در ماه مبارک رمضان شاهد کشتار بی رحمانه مردم یمن بودند با سردادن شعارهایی از این اقدام شرارت طلبانه آل سعود اعلام انزجار کردند.

همچنین مردم مومن اراک با سردادن شعارهایی در طول مسیر راهپیمایی از نمایندگان ایران در مذاکرات با گروه1+5 حمایت کردند.            

مردم روزه‌دار اراک، پس از پیمودن مسیرهای راهپیمایی در مصلای اراک حضور یافته تا ضمن گرامیداشت روز قدس، در نماز پرفضیلت جمعه نیز شرکت کنند.

آیت‌الله محسن اراکی دبیر‌کل مجمع تقریب مذاهب سخنران مراسم روز جهانی قدس در اراک بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها