Portal_background_image

استاندار مرکزی: جانبازان پیروان طریق عدالت و حقیقت هستند

زمانی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت روز جانباز آورده است: جانبازان نیک آوازه و بلند نظر سرزمین گهربار ایران پیروان طریق حقیقت و عدالت هستند و ملت سرافراز ایران برای همیشه آنان را به عنوان اسوه مقاومت ارج می نهند.

 زمانی استاندار مرکزی تصریح کرده است: جانبازان نیک آوازه و بلند نظر سرزمین گهربار ایران که در پیروی از اسطوره مقاومت و وفاداری همچون حضرت عباس(علیه السلام) حماسه جاودان آفریدند، پیروان طریق حقیقت و عدالت اند و ملت سرافراز ایران برای همیشه آنان را به عنوان اسوه مقاومت ارج می نهند.

استاندار مرکزی بیان کرده است :نقش بی بدیل جانبازان معزز در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و در دوران کنونی بر کسی پوشیده نیست و به یقین عزت و سربلندی ایران امروز مرهون خون شهداء و ایثارگری جانبازان معزز و آزادگان گرانقدر است. چنان که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز فرموده اند: "امروز، جانبازان نمونه‌هاى بزرگ افتخار و شجاعت و فداکارى و یادگارهاى دوران حماسه‌اند. عزیزان جانباز بدانند که مبارزه‌ آن‌ها ادامه دارد. جانبازان ما، در تمام دوران جانبازى در حال مجاهدتند. این فضیلت، مخصوص آن‌ها و کسان و همسران و خانواده‌هایشان است تا وقتى که ان‌شاءالله سلامت و عافیت پیدا کنند".

 وی ادامه داده است:  پاسداران ، جانبازان ، آزادگان و همه ايثارگران ، از مفاخر و ارزش هاي والاي ملت بزرگ ايران محسوب مي گردند و راه حفظ اين شأن و جايگاه با همراهي و همدلي با مردم عزيز و صبور ايران اسلامي و بهره مندي از تجارب سازنده و شجاعت و ايمان ايثارگران و تحقق جامعه اي عدالت محور و رو به تعالي و متعهد به ارزش هاي والاي اسلامي محقق خواهد شد.

 استاندار مرکزی افزوده است:بدون تردید اگر امروز مردم ایران در امنیت کامل قرار دارند، نتیجه رشادت‌ها و رادمردیهای شهداء وجانبازان دلاوری است که با اهداء جسم و جان خود این انقلاب را بیمه کردند. جانبازان سرفراز انقلاب اسلامی، ایثار و جانفشانی را تا سرحد کمال به نمایش گذاشتند و با رهایی از هرگونه تعلق و وابستگی تنها به اعتلای این مرز وبوم می اندیشیدند.

 زمانی اشاره کرده است:در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل با اقتدا بر ولایت فقیه در راه حفظ از سرزمین وارزش‌های این انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نداشتند و رشادت‌ها و حماسه آفرینی آنها هرگز فراموش نخواهد شد.

 استاندار مرکزی عنوان کرده است: ملت ايران هميشه و در همه جا و در تاريخ بلندش قهرمانان نام آوري دارد كه همواره به وجود آنان ميبالد.شما جانبازان جان بركف ،افتخار اين مرزو بوم هستيد، قهرمانان جسم وپهلوانان روح،كساني كه عضوي از وجود خود را تقديم حضرت رب العالمين كردند.

 زمانی خاطر نشان کرده است:  اينك در"سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی"، با گرامیداشت اعیاد خجسته ماه شعبان، سوم شعبان سالروز میلاد با برکت امام حسین (ع) وروز پاسدار، چهارم شعبان سالروز میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) وروز جانباز و پنجم شعبان میلاد امام سجاد (ع) را خدمت همه مردم شریف استان مرکزی بویژه پاسداران وجانبازان گرانقدر تبریک عرض می نمایم و موفقیت و پیروزی همگان را در زندگی از خداوند منان خواستارم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها