Portal_background_image

استاندار مرکزی توسعه استان در گرو حضور و مشارکت بخش خصوصی است

زمانی استاندار مرکزی صبح امروز در دیدار با انجمن مدیران شهرستان ساوه که در محل دفتر ایشان برگزار شد، گفت: توسعه استان در گرو حضور و مشارکت بخش خصوصی است.

زمانی استاندار مرکزی اظهار کرد: توجه به اقتصاد استان از اولویتهای کاری است و با توجه به محدود بودن زمان این امر بسیار مهم باید مورد توجه قرار گیرد تا به نتایج مثبت دست یابیم.

استاندار مرکزی با بیان اینکه از آنچه داریم باید صیانت شود و آنچه نداریم باید دنبال کنیم، تصریح کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم هاست و بخش دیگر مربوط به مدیریتهای داخلی است که برای رفع این مشکلات باید تعامل موثر با بخش خصوصی داشته باشیم و دولت نیز بستر سازی های لازم را انجام دهد.

زمانی گفت: هیچ دولتی نمی تواند با سیاست های تمرکز گرا کشور را به توسعه پایدار برساند لذا بخش خصوصی باید تحرک پیدا کند و با همه توان خود وارد عرصه کار و تولید شود.

وی با بیان اینکه سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از بخش خصوصی است، تصریح کرد: فعال بودن انجمن های غیر دولتی زمینه را برای داشتن اقتصادی پویا فراهم می کند.

استاندار مرکزی با تاکید بر توسعه صادرات غیر نفتی،گفت: تولید باید با هدف صادرات و رقابت در بازارهای جهانی باشد و باید برای رفع موانع قانونی و مشکلات موجود در زمینه توسعه تجارت خارجی و صادرات غیر نفتی تلاش شود.

زمانی گفت: با توجه به اهمیت امر تولید و صادرات گمرکات نیز باید مورد توجه قرار گیرند.

گفتنی است در این جلسه اعضای انجمن مدیران شهرستان ساوه گزارشی از وضعیت موجود انجمن و همچنین مسائل و مشکلات تولید گران و صنعتگران ساوه را مطرح کردند.

یادآور می گردد انجمن مدیران ساوه از سال 1374 بعنوان یک تشکل غیر دولتی با هدف رفع مشکلات صنعت و تولید در شهرستان ساوه تشکیل شده است و هر 2 ماه یکبار برای بررسی و رفع مشکلات صنایع تشکیل جلسه می دهد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها