Portal_background_image

استاندار مرکزی با خانواده یک شهید و یک جانباز دیدار کرد

مقیمی عصر امروز با خانواده یک شهید و یک جانباز در شهر اراک دیدار کرد.

مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: تمام اقشار مختلف مردم به خصوص مسئولان باید بدانند که اگر جانفشانی و فداکاری جانبازان و شهدا نبود عظمت و اقتدار امروز ایران زمین نیز وجود نداشت و دیدار با این عزیزان و رسیدگی به مشکلاتشان کمترین کاری است که می توانیم برای آنان انجام دهیم.

 استاندار مرکزی ابراز کرد: دیدار با جانبازان افتخارآفرین عرصه های جهاد در راه خدا مایه افتخار است، مسئولان و مدیران اجرایی استان باید دیدار با ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا را سرلوحه امور خود قرار دهند.

گفتنی است  استاندار مرکزی با جانباز 70 درصد ضایعه نخاعی خسرو عسگری که در سال 1347 متولد شد و در ششم تیرماه سال 1367 در محل حادثه نهر عنبر به درجه رفیع جانبازی نائل آمد دیدار کرد و با اهدا لوح تقدیر از فداکاری این جانباز گرانقدر تجلیل نمود.
مقیمی همچنین با خانواده شهید جواد فردین پور که در 23 دی ماه سال 1365 در منطقه عملیاتی سومار بعلت اصابت ترکش خمپاره دشمن به سر مجروح شد و به علت شدت جراحات در 24 دی ماه سال 1365  به درجه رفیع شهادت نائل آمده است دیدار و با اهدا لوح تقدیر از فداکاری و ایثار خانواده این شهید والا مقام تجلیل کرد

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها