Portal_background_image

استاندار مرکزی: انتقاد اصولی مدیران را در اصلاح امور کمک می کند

مقیمی عصر روز گذشته در جریان بازدید از خبرگزاری تسنیم استان مرکزی، گفت: انتقاد اصولی باعث کمک به مدیران برای اصلاح امور می شود.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با دعوت رسانه ها به انجام نقد اصولی، اظهار کرد: انتقاد موجب می شود که بسیاری از هزینه ها کم شود، زیرا منتقدان مسایل را از بیرون نگاه و رصد می کنند و خوب است نقاط قوت و ضعف را بازگو کنند تا مسئولان نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.  

وی با تقدیر از حضور خبرنگاران در جلسات استانداری، بیان کرد: خبرنگاران باید فعال باشند و نقاط قوت و ضعف را بشناسند و تحلیل نمایند و در برنامه ها حضور کیفی داشته باشند.

مقیمی اضافه کرد: خبرگزاری ها باید مردم را آگاه نمایند و با اطلاع رسانی از مسئولان بخواهند که مشکلات را حل کنند و از کارهایی که می شود حمایت کرده و از کارهای انجام نشده سؤال کنند.

استاندار مرکزی با تاکید بر حضورفعال مردم در تمامی صحنه ها، ابراز کرد: عدم حضور و فعالیت مردم و خانه نشینی آنها باعث می شود انقلاب اسلامی از بزرگترین پشتوانه خود یعنی مردم محروم شود.

وی با اشاره به اینکه استان مرکزی از ظرفیت ها و امکانات زیادی برخوردار است، اظهار کرد: وظیفه ما این است که این استان را با کار، فعالیت و برنامه ریزی به یکی از استان های برخوردار کشور تبدیل کنیم و به سطحی از توسعه برسانیم که در خور ظرفیت آن است.

مقیمی اظهار کرد: مردم باید دست در دست هم بدهند و برای رسیدن به توسعه در استان و شهرستان ها تلاش کنند.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه هماهنگی با سیاست های دولت لازمه کار مدیریتی است، گفت: دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد زمینه فعالیت برای همه است و برای مدیریت دستگاه های دولتی از کسانی استفاده می شود که سیاست های دولت را قبول داشته باشند.        

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها