Portal_background_image

استاندار مرکزی: اعتماد به جوانان برای اداره کشور یک اصل ضروری است

مقیمی صبح امروز در نشست صمیمی با جمعی از جوانان استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: اعتماد به جوانان برای اداره کشور  یک اصل ضروری است.

مقیمی استندار مرکزی اظهار کرد: اعتماد به جوانان برای اداره کشور  یک اصل است و نمی توان از آن چشم پوشی کرد زیرا  همانگونه که نسل گذشته سالها کشور را اداره کرده است، نسل جوان نیز باید در اداره کشور مشارکت کند.      

وی افزود: کسانیکه به جوانان اعتماد ندارند و نسبت به این قشر بی توجه هستند در حقیقت شناخت دقیقی نسبت به جامعه ندارند.

استاندار مرکزی با اشاره به  مطالبی که توسط جوانان در این نشست  ارائه شد،  ابراز کرد: مواردی که ارائه شد، مطالبی حائز اهمیت، ارزشمند و قابل استفاده بود که نشان می دهد نتیجه برگزاری جلسات زیاد و همفکری و هم اندیشی جوانان است.

مقیمی گفت: برای حل مشکلات جوانان باید جلساتی برگزار شود و مباحث مورد بحث و بررسی قرار گیرد و نتایج آن در جلسه ای با حضور معاونین و مدیران کل استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی ارائه گردد و براساس جمعبندی نتایج این جلسات دستگاههای اجرایی مشاوران خود را معرفی نمایند.

 وی افزود:  بعد از این مراحل نسبت به معرفی پروژه ها و اینکه در هر شهرستان باید چه اقداماتی صورت بگیرد، کارهایی اجرایی انجام خواهد شد.

استاندار مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: مشاور جوان استاندار با علاقه مسائل امور جوانان را دنبال می کند و وجود همه تفکرات حاضر در استان در این جلسه نتیجه پیگیری های ایشان است .

گفتنی است در این جلسه هریک از دبیران شورای مشورتی جوانان و سایر اعضاء به بیان مسائل و مشکلات و نظرات خود پرداختند .

عدم آگاهی جوانان استان مرکزی برای کسب اشتغال مناسب، تناسب نداشتن رشته های دانشگاهی با نیاز های صنعت استان، عدم آموزش توانایی مهارت های زندگی به جوانان توسط دستگاه ها، کمبود سالن های ورزشی عمومی، توجه نکردن به کتاب و کتاب خوانی و صنعت چاپ در استان مرکزی از مهمترین مشکلات از سوی جوانان استان عنوان شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها