Portal_background_image

استاندار مرکزی از پروژه های عمرانی شهر اراک بازدید کرد

مقیمی روز جمعه از پروژه های عمرانی شهر اراک بازدید کرد.

مقیمی استاندار مرکزی ضمن حضور در همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بادبادک ها  که در پارک شهدای گمنام شهر اراک برگزار گردید از بخش های مختلف این همایش شامل مسابقات ورزشی، جشنواره بادبادک ها و غرفه های مربوطه بازدید به عمل آورد.

وی در ادامه از واحد آند شرکت ایرالکو نیز بازدید کرد، شرکت ایرالکو در جهت رفع آلایندگی هوای کلان شهر اراک موظف به انتقال واحد آند این شرکت به محدوده خارج از شهر اراک شده است که در حال حاضر زیرساخت های لازم برای انتقال این واحد تأمین شده و این پروژه در حال احداث می باشد که استاندار مرکزی در این بازدید از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفت.

مقیمی در ادامه از 250 هکتار فضای سبز منطقه چقا بازدید کرد و اجرای این طرح را در راستای کاهش آلودگی هوای کلان شهر اراک مؤثر عنوان کرد.

استاندار مرکزی همچنین از پروژه های انتقال پساب فاضلاب به شهرک صنعتی خیرآباد، احداث کارخانه فولاد امیر کبیر و محل اجرای شهرک صنعتی جدید امیرکبیر بازدید کرد.

صعود به قلل منطقه گردوی شهر اراک در اول صبح جمعه، حضور در برگزاری مسابقات بسکتبال تیم شهرداری و امیدیه خوزستان و بسکتبال ویژه معلولین و جانبازان و بازدید از پروژه های در دست اجرای اداره کل ورزش و جوانان از دیگر برنامه های استاندار مرکزی در روز جمعه بود.

گفتنی است در این بازدید ها معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی استانداری و شهردار اراک نیز حضور داشتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها