Portal_background_image

استاندار مرکزی از نمایشگاه کتاب اراک بازدید کرد

مقیمی عصر روز گذشته با حضور در هشتمین نمایشگاه سراسری کتاب در شهر اراک، ضمن گفت و گو با ناشران و غرفه داران از نزدیک در جریان جدیدترین عنوان های کتاب و تازه های نشر قرار گرفت.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی، با اشاره به استقبال خوب غرفه داران و ناشران از نمایشگاه کتاب، تصریح کرد: به دلیل برگزاری زمان نامناسب این نمایشگاه استقبال بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان کتاب از این نمایشگاه مطلوب نبوده است.

وی افزود: از مواردی که غرفه‌داران در خصوص استقبال از این نمایشگاه مطرح کردند، مکان برگزاری بوده است که اگر در داخل شهر فضایی در نظر گرفته می‌شد شاید استقبال بهتری صورت می‌گرفت.

مقیمی ادامه داد: تبلیغات برگزاری این نمایشگاه نيزکافی نبوده است که این نکته برای روزهای باقی مانده این نمایشگاه در دستور کار قرار گيرد تا مردم از این نمایشگاه بازدید بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اگر در کنار این نمایشگاه فضایی برای عرضه اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شد، استقبال بیشتری را شاهد بودیم، اضافه کرد: البته دیگر فضاهای نمایشگاه برای برگزاری نمایشگاهی دیگر در نظر گرفته شده است که در حال آماده‌سازی است، به همین دلیل فضای کافی برای اینکار در اختیار نداشتیم.

استاندار مرکزی تأکید کرد: توصیه می‌شود که ادارات در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و البته خرید کتاب و محصولات فرهنگی و همچنین بازدید از نمایشگاه، بن‌های کتاب را در اختیار کارمندان خود قرار دهند تا در روزهای باقی مانده از این نمایشگاه بازدید کنند.

گفتني است در اين بازديد ابراهيمي مشاور عالي استاندار، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، فرماندار شهرستان اراك، بخشدار مركزي شهرستان اراک و مدير كل روابط عمومي استانداري نيز حضور داشتند.


گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها