Portal_background_image

استاندار مرکزی از میدان میوه و تره بار شهر اراک بازدید کرد

مقیمی صبح امروز در جریان بازدید از روند فعالیت میدان میوه و تره بار شهر اراک، گفت: مدیران و مسئولان باید نسبت به عملیاتی شدن مصوبات نشست ها و کارگروه ها تمام تلاش خود را بکار گیرند.

مقیمی  استاندار مرکزی بر ضرورت پیگیری و اجرای مصوبات و تصمیمات اخذ شده جلسات و کارگروه ها تأکید کرد و گفت: مسئولان باید در هر شرایطی نسبت به انجام مسئولیت های واگذار شده، تلاش کنند.

وی بیان کرد: مصوبات نشست ساماندهی میدان میوه و تره بار شهر اراک باید حداکثر تا مدت 15 روز عملیاتی می شد که با گذشت سه ماه هنوز اجرایی نشده است.

استاندار مرکزی تاکید کرد: تا ظهر امروز نشستی برای رسیدگی به مسایل و مشکلات میدان میوه و تره بار شهر اراک و همچنین عدم اجرای مصوبه های جلسات قبل برگزار خواهد شد.

گفتنی است استاندار مرکزی در این بازدید از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات پیش روی میدان میوه و تره بار شهر اراک قرار گرفت .

خاطر نشان می سازد  معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری، مشاور و مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان، شهردار اراک و رئیس شورای اسلامی شهر اراک نیز در این بازدید حضور داشتند، همچنین رییس اتحادیه میوه فروشان شهر اراک به بیان مسایل و مشکلات این بخش پرداخت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها