Portal_background_image

استاندار مركزي بر بستر سازي حضور حداكثري مردم در انتخابات تاكيد كرد

استاندار مركزي گفت: بستر سازي براي حضور و مشاركت حداكثري مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي يك وظيفه و تكليف مهم است.

علي اكبر شعباني فرد' در نشست شوراي اداري استان مركزي افزود: انتخاب افراد متعهد و متخصص و شايسته براي تصاحب كرسي مجلس در گرو آگاهي دادن به مردم در اهميت انتخاب اصلح و حضور هوشمندانه آنان در پاي صندوق هاي راي است.
وي اضافه كرد: دست اندركاران برگزاري انتخابات مجري بي چون و چراي قانون هستند و با رعايت بي طرفي بايد تنور انتخابات را داغ كرده و بستر را براي گزينش بهترين ها و لايق ترين ها مهيا كنند.
استاندار مركزي تاكيد كرد: فرمانداران و دست اندركاران انتخابات بايد با هوشياري راه هر گونه سوء استفاده از امكانات و موقعيت هاي دولتي را به له يا عليه نامزدها سد كنند و تنها در چارچوب قانون به تكليف شرعي و قانوني خود در برگزاري انتخابات سالم بيانديشند.
شعباني فرد با توجه به نقش و جايگاه مردم در تصميم سازي و پشتيباني جانانه از نظام جمهوري اسلامي گفت: در بسياري از كشورها حضور مردم به عنوان يك چالش ديده مي شود اما اين حضور آگاهانه در كشور ما همواره سرنوشت ساز بوده و مايه عزت و استقلال و پايداري آرمان ها است.
وي افزود: مردم فهيم و با درايت در برهه هاي مختلف انقلاب با تيزهوشي و تعهد همواره در مقابل استكبار ايستادگي كرده اند و وظيفه ما اين است كه با بسترسازي انتخاباتي پرشور فضا را براي رقم زدن حماسه ديگر مردمي مهيا كنيم.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها