Portal_background_image

ابتکار: بزرگداشت ایثارگران یک اصل اساسی در دولت است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور عصر امروز همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در جریان دیدار با آزاده سرافراز حفیظ الله فضایلی که با حضور استاندار مرکزی انجام شد،گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران یک اصل اساسی در دولت تدبیر و امید است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور اظهار کرد: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را به کار بسته است تا از ابعاد و جهات مختلف وظیفه خود را در قبال این قشر ارزشمند انجام دهد که حداقل آن بازدید و یادآوری رشادت ها و دلاوری های آنان است.

وی تصریح کرد: خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز میهن اسلامی ولی نعمت های جامعه هستند و باید با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنان ادامه دهنده راه روشن آنان باشیم

رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور افزود: هم اکنون نسل جوان جامعه با اهداف، رفتار و افکار آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به خوبی آشنا نیست و نیاز است مسوولان زمینه پیوند نسل جوان با ایثارگری های آنان را فراهم کنند.

معاون رییس جمهوری افزود: آشنایی نسل جوان جامعه با ایثارگری های شهدا، جانبازان و آزادگان موجب می شود تا آنان بتوانند در عرصه های مختلف انقلاب بیش از پیش حضور داشته و ادامه دهنده راه این قشر با ارزش جامعه باشند.

گفتنی است در این دیدار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اهدای لوح ، از رشادت ها ودلاوری های حفیظ الله فضایلی متولد 1332 در ورچه استان مرکزی که در تاریخ ششم شهریور 59 به عنوان سرباز ارتش به جبهه های حق علیه باطل اعزام و در تاریخ 13 بهمن 59 در ارتفاعات میمک به اسارت دشمن بعثی در آمد و پس از تحمل 10 سال اسارت در تاریخ 30 آبان ماه 69 به میهن اسلامی بازگشت، تجلیل کرد.

یادآور می گردد در این دیدار مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و حفاظت محیط زیست و مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها